Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2007, 10:33   #29
Kometa
 
Reputacja: 1 Kometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nic już nie rozumiem, ten człowiek jest podejrzany, po cholerę on nami manipuluje? I jak to się stało że ona tak dobrze zna n as? W sumie nie powiedział nic konkretnego, zaczynam mieć dosyć tego owijania w bawełnę. I teraz też nas zwodzi, czy ma to cos do rzeczy dlaczego i jak się tutaj znalazłam – odezwał się w Natalii jej pragmatyzm

Jednak powoli wyciągnęła z kieszeni pióro i na kartce którą miała ze sobą napisała:

„Nie wiem czy pozostali wiedzą, ale jestem głuchoniema, mam na imię Natalia, a do ośrodka trafiłam bo moja rodzina się rozpadła w dosyć brutalny sposób. Pewnie po części miało to związek z moim kalectwem i ciężko mi się z tym pogodzić.... ale nie chce o tym za bardzo pisać to za bardzo osobiste. Moja mama użyła wszystkich znajomości , żeby mnie tutaj umieścić i w sumie tu mi lepiej, bezpiecznie, nie jestem samotna...
Poza tym dlaczego o to pytasz? Jeśli chciałeś wiedzieć dlaczego tu się znalazłam to czemu nie zapytałeś mnie na osobności?”



Podała kartkę Mikołajowi. Ostatnie zdanie napisała z głębokim wyrzutem i miała nadzieję, że on tak to dobierze, nie lubiła się zwierzać, nie ufała ludziom, a tym bardziej obcym.. choć i tak napisała już chyba za dużo i z coraz większym zniecierpliwieniem czekała na rozwój wypadków...
 
__________________
„Jej pałające spojrzenie trzyma mnie mocno w objęciach. Mówi słowa pomieszane ze snami(...)W jej oczach widzę, jak u moich ramion stają dwaj aniołowie: blady, złośliwy anioł Ironii i potężny miłujący anioł Schizofrenii” Z.H.

Ostatnio edytowane przez Kometa : 15-09-2007 o 10:49.
Kometa jest offline