Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2022, 16:00   #41
EdwardDragon
 
Reputacja: 1 EdwardDragon nie jest za bardzo znany
Edward wrócił do reszty zbierającej się drużyny rozmyślając przez chwilę przed podaniem swojej opinii.
-Tak, wydaje mi się że to wygląda jakby to byli jaszczuroludzie, nie podważę tego, choć nie słyszałem wcześniej żeby były tu jakieś ich konkretne plemiona..
swoją drogą zastanawia mnie czy wszystkie osoby które tu stacjonowały zginęły? Nie liczyłem ciał ale mądrze byłoby także upewnić się czy to był zwykły atak czy może miało to jakiś konkretny cel? W końcu nie mamy pewności czy nie składają tu ofiar jakimś demonom.. wydaje mi się że czytałem coś o takich praktykach w Mwangi.. choć mogę zwyczajnie źle pamiętać.. Jeśli ma ktoś chwilę to byłbym wdzięczny za pomoc z wydobyciem tego miecza ze studnii.. jest tam też zawieszony jakiś mieszek w którym może będzie coś ciekawego, jednak przydałoby się z nim obejść delikatnie. Wygląda jakby lekki podmuch wiatru mógł sprawić że się ześlizgnie do wody.. Może ty Zod? Wyglądasz na najsilniejszego z nas więc nie powinieneś mieć problemu z utrzymaniem kogoś na linie.

W międzyczasie po zadaniu pytania mag próbował przekopać swą pamięć czy może nie kojarzy rzeczywiście jakiś informacji które mogłyby się teraz okazać przydatne.
 
EdwardDragon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem