Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2022, 18:42   #239
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Dean przeklinał w duchu siły wyższe które sprawiły, że po tym jak zasnął ktoś musiał zadzwonić. Spojrzał na ekran "DIANA"- zaiste siły piekielne maczały paluch, a przynajmniej dostatecznie blisko tych kręgów.
- Za jakie grzechy... - wymamrotał, a potem spojrzał na sufit -Czy to za to, że nie byłem dzisiaj na mszy? Boże, nie miałem jak tego wcisnąć...

Oddzwonił do dziewczyny. Wysłuchał niespodziewanego zlecenia. Przetrawił zanim oświadczył:
- Diana z dobrych wieści mogę wyskrobać trochę czasu, ale przy okazji błagam... Tylko nie Micha Zorby. Chociaż mój Starbuck, bo ta firma ma lepsze ubezpieczenie. Bo przy moim szczęściu... Obstawiam, że dojdzie w Zorbie do czegoś przez co stracę dostęp do mussaki. Mówiłem ci, że Mephisto rozwalił samochód dziadka Kosty i wyszło, że czegoś tam nie ubezpieczył, albo że za rozwałkę przez nierejestrowanego herosa nie dostał odszkodowania? To teraz mówię. Po któreś musiałbym bardziej spytać Ari, czy zgodzi się... W sumie co się stało lub ma stać? - odruchowo zaczął szukać zapalniczki i papierosów.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 01-10-2022 o 21:32.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem