Wątek: Izamal
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2007, 13:04   #18
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Jednym z ważniejszych pytań na które trzeba DOBRZE odpowiedzieć to: Kim mają być gracze i co mają robić?
I wokół tego budować dalej system. Może niech gracze przynależą do kasty tuż pod kapłanami(najwyższa władza). I niech to będzie system polityczny. Walka o władzę, o awans społeczny do kasty kapłanów. To wydaje się dobrym pomysłem. Bynajmniej ja bym w coś takiego z wielką chęcią zagrał. Ale do tego bardzo potrzebne jest dobrze opisane społeczeństwo.
Tworząc takie smaczki, jak opis etykiety, popularne gry itd można stworzyć potem sesje podobne do politycznych sesji LK5.
I niech to społeczeństwo mniej przypomina Azteków, a bardziej Rzymian. Jak ktoś oglądał serial Rome, to wie co mogliby robić gracze. A jaka wspaniała egzotyczna sceneria. A więc kultura Aztecka, ale społeczeństwo Rzymskie.

A jeżeli miałby to być system o wolności i oswobodzeniu, to jakie przykładowe przeszkody może postawić MG przed graczami? Bo w walce o władzę widzę ich dużo i różnorodne. A w walce o wolność jakoś mniej.

To oczywiście tylko sugestie, mam nadzieję, że pomogłem.
 
__________________
Arkham Radio

Ostatnio edytowane przez nonickname : 15-09-2007 o 13:09.
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem