Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2022, 20:16   #1252
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi westchnął. Popatrzył to na towarzyszy to na stronę w któą zbiegł zbieg. Rozmasował czoło, bo wyglądało na to, że dzień będzie długi, a może i najbliższa godzina potrwa wieczność?
- Potencjalny trup mnie nie zachwyca, ale Juregumoto może być nośnikiem. W dodatku szalonym, który chce wywołać tak wielką zmianę, że nie patrzy na Chaos jaki wywoła. A w Chaosie giną ludzie. Widziałem to za Kuviry. To był bolesny i długi proces. Nie polecam.

Jeden trup dla uniknięcia Chaosu? To brzmi sensownie. Trudno, wezmę to na siebie. Byłem na wojnie pod Aqua Port mam już na koncie parę... Jeśli się da to możecie tego uniknąć. Idziemy? -
narzucił ramię Migmara na swoje, żeby pomóc mu iść.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline