Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2022, 12:41   #1254
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Lauchi Ostatnia Zima Świata opętała Mistrzynie Jinore zostawiła ją gdy opieczętowałem trzy osoby na jej nowe "miecz", inaczej mówiąc wybrańców i posłańców jej woli: Miecze, który zabija ciało, umysł i duszę. Wyznaczyłem Jurgemoto, Trupookiego i właśnie Awatar Rilje... A potem jeszcze sprzedałem jej "decydującą minutę" za wiedzę, aby wydobyć cię szybko z transu i zorganizować nam drogę ucieczki. Dlatego nie mogłem przed chwilą zareagować - Migmar poczerwieniał, po jego głosie dało się wyczuć, że czuje się winny.

- Wiem, że zamieniłem jeden koniec świata na inny, ale wypalałaś swoje siły życiowe tutaj, tak jak twój poprzednik robił to w bryle lodu. Miałem nadzieje, że Laouchi i Rijla zabiją się nawzajem, ale to byłoby za łatwe.... Pani Asami kazała cię ratować, za wszelką cenę a ja byłem pod przykrywką otoczony wrogami... - Przez chwilę w tonie jego głosu było słychać zmęczenie i zagubienie, ale ów ton szybko stwardniał a wzrok zogniskował w zdecydowaniu.

- Zawdzięczam ci, moje Tkanie oraz przywrócenie światu mojej nacji. Jestem do twojej dyspozycji Awatar Korro posiadam przeszkolenie wojskowe oraz podstawowe przeszkolenie policyjne oddaje się pod twoją komendę jeżeli przyjmiesz na służbę osobę ścigną za usiłowanie zabójstwa co musiałem uczynić, aby do ciebie dotrzeć - Powiedział niczym żołnierz.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-10-2022 o 17:28.
Brilchan jest offline