Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2022, 08:53   #69
Shartan
 
Reputacja: 1 Shartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumny
Po wczorajszej przejażdżce motocyklem Bruno zdecydował się na skorzystanie z innego środka lokomocji. Jechał ulicami Paryża ciemnoniebieskim kabrioletem z otwartym dachem śpiewając piosenkę, którą akurat usłyszał w radiu i która mu się spodobała. Dodał nieco gazu i za jakiś czas był już pod Olimpem. Zaparkował auto, a następnie udał się do hotelu. Rozejrzał się, że nowymi znajomymi. Kiedy wszyscy zebrali się już razem podszedł do nich. Grizzly ostatnio na przyjęciu był ubrany w smoking. Natomiast dziś w jeansy, skórzaną kurtkę i biały t - shirt na, którym zawieszone były okulary przeciwsłoneczne
- Cześć. Dzięki, że mnie uratowaliście tej nocy kiedy walczyliśmy ze zjawą. Mam u was dług wdzięczności. Chciałem podziękować wam już na przyjęciu, ale był tam za duży hałas.
Bruno dosiadł się do stolika.
- Ciekawe jakie tym razem zadanie przydzieli nam Aurora.
Szczerze liczył na to, że nowe zadanie będzie się sporo różnić od poprzedniego.
 

Ostatnio edytowane przez Shartan : 11-10-2022 o 10:56.
Shartan jest offline