Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2022, 11:13   #1255
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Tkacz Ziemi próbował zachować spokój, ale i doprowadzić do ograniczenia problemów, strat, czy zasięgu powstałego chaosu znaim przejdzie w Chaos. I musiał przyznać jeśliby Migmarowi się udało to ryzyko to byloby pięknie. Ale ryzykowne przedsięwzięcia potrafią być... ryzykowne. Przemówił głośno, spokojnie i ze zdecydowaniem jakie uczy praca policjanta. I nauki wojskowe Zhengów:
- "Nieprzyjaciele naszych nieprzyjaciół są naszymi przyjaciółmi"- jak głosi przysłowie. A wyżynający się nawzajem wrogowie to niezła perspektywa przyznaję... Był to jakiś plan Migmarze, ale niestety wybuchnął w twarz...- przyznał Daichi. - Ale tak, jakkolwiek jesteśmy w dziwnej sytuacji. Awatarze Korro, jestem Daichi Kaburagi, miejscowy policjant. Jakoś chcąc nie dopuścić do większego bajzlu postanowiłem pomóc waszej żonie w poszukiwaniach waszej osoby.

Bywałem żołnierzem i najemnikiem, w tym za batalii Kuviry i cóż... Nie chcę powtórki Chaosu jaki wtedy nastąpił. Za dobrze wiem ile trwa odbudowa. I nie chcę umrzeć, bo kto wtedy zajmie się moimi dziećmi? Na moją żonę nie mam co liczyć, a moja rodzina to jeszcze gorszy wybór...

I nie to, żebym uważał, że Aang był lepszy od was czy co... Przywróciliście światu Tkaczy Wiatru. Wśród nich moja żona i teraz syn. To jest coś. Ale skoro daliście radę utrzymać taką barierę ochronną jak Aang, to może dalibyście radę też wyłączyć moc tej idiotce Jorogumo? Nie jest zła, ale podjęła się zbyt wielkich zmian i sięgnięcia po siły, które teraz mogą rozwalić najbliższe miasto. A pewnie na tym się nie skończy.

W dodatku sprowadzenie do normalsa to lepsza kara niż nagły zgon. I dłuuuuższa. Dałoby radę, proszę? To skoro przez przypadek pomogłem was wyciągnąć z więzienia, a przez przypadek dopomogłem w tym Chaosie, to pomogę, żeby to zatrzymać.
Moje dzieci czekajÄ… z waszÄ… Kuni w Port Aqua.

BÅ‚agam nie chÄ™ nowego Chaosu
- Daichi się skłonił nadał z Migmarem przy ramieniu.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. KubuÅ› Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 11-10-2022 o 11:36.
Guren jest offline