Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2022, 19:51   #75
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nosferatu pokiwał głowa na słowa Torreadorki a na jego twarzy pojawił się uśmiech, który rozświetlił nawet rudawe oczy starca. Zwykle nie lubił pieprznego humoru, ale Panna De Gast miała w sobie coś takiego, że nawet gdy kazała ci spierdalać, już cieszyłeś się na nadchodzącą podróż!

- Dobrze tak zrobimy, mój Szofer może mnie podwieźć i wysadzić ulice od klubu jeżeli Picasso nie pasowałby do śmietanki towarzyskiej, założę garnitur z imprezy, zwykle wolę chodzić w moim pathworku, bo wygląd stukniętego bezdomnego sprawia, że śmiertelni nie przyglądają się za mocno, ale nie odmówię nowego stroju, bo domyślam się, że może zajść sytuacja, w której będzie trzeba zrobić wrażenie na osiłku i tamtejszej Róży - Carl wydawał się być bardzo ugodowy tej nocy.

- Co do wizyty u Księcia to spróbuję pociągnąć za język Panią Cecylię i Primogena klanu w Paryżu ja osobiście nie mam nic przeciwko waszemu towarzystu ale niektórzy Nosferatu mają brzydkie zwyczaje upokarzania Torreadorów z zazdrości przynajmniej tak słyszałem... Spróbuje wybadać sytuacje jak się to ma z Księciem Brukseli i przekaże wam czego się dowiem- Zapowiedział.

Na słowa Johna też zareagował pozytywnie. Zdawał się rozumieć, o co chodzi ze zbyt dużą ilością danych - Uwierz mi John, ja w żadnym wypadku nie traktuje Drugiej Inkwizycji lekko, też słyszałem o tym, co zrobili w Londynie i z Tremere, ale sama nasza Pani Szeryf twierdzi, że Profesor jest raczej pionkiem. Dlatego chce użyć metod konwencjonalnych jak makijaż oraz rumienia życia, zamiast ukrywać się za niewidzialnością - Wyjaśnił swój punkt widzenia.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 13-10-2022 o 20:07.
Brilchan jest offline