Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2022, 08:00   #188
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
Czas pozwolił pozbierać się i odzyskać równowagę zmysłów. Dexter jednak dalej był zaniepokojony i trzymał się w lekkim odosobnieniu od towarzyszy, lecz słysząc po części o czym Guślarz gada włos znów dęba stawał.
- O Sigmarze! W co żem się ja wpakował- jęknął cicho przeklinając swój parszywy los.
- O Sigmarze, o Shallyo. Choć błądziłem wiele i grzeszyłem nie mniej proszę wybawcie mnie od nieczystego i pachołków jego. - pomodlił się prędko w myślach. Następnie na powrót zaczął wsłuchiwać się w słowa jeńca ciekaw czy coś zdradzi, albo o towarzyszach Teoffeńskich wyjawi.
Strać się jednak musi, aby nikt poznać zajął się paskiem solonego mięsa. Po części dla picu, ale przy okazji pozbyć się posmaku rzygowin na dobre z gardzieli.
Trzymała się tej myśli, której od zawsze trzymał się w życiu. Tej aby nie
zdechnąć.

Rzuty:55,31,57,62,49
 
Lynx Lynx jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem