Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2022, 16:57   #1258
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar Dorjee dał się skłonić, ale gdy uniósł głowę jego oczy były zimne schował się w sobie zaczął udawać, że to wszystko jakiś teatr, gra bo musiał zrobić coś bardzo niedobrego - Wybaczcie, mi Awatar ale wizje które użyłem i słabość okazana przez Awatara Rocku oraz nasze obecne osłabienie zmusza mnie do pewnej ciężkiej decyzji- Oznajmił i wzmocnił swój głos tkaniem wiatru, aby przybrał na silę:

- Trupooki jeżeli chcesz oczyszczoną Maskę pozbądź się "Szefowej"!, Tkaczka Wody jest potrzebna do egzorcyzmu, Tkacz ziemi ma dostęp do Maski, ja mam informacje konieczne aby egzorcyzm się udał! Awatar jest nam potrzebna. żeby powstrzymać dwa potencjalne końce świata. Szefowa Przeszkadza mi w planach ślepą zostaw przy życiu Mistrz Zahir i Czerwony Lotos chcą ją żywą!- Ostatnie było strzałem w mrok, ale baba kojarzyła mu się z Mistrzem. Chciał też nadać swoim słowom więcej mocy udając, że działa na rozkaz Czerwonego Lotosu.

- Wybacz, "Szefowo" podleciałaś zbyt blisko do ognia! Gdy szukasz zemsty wykop dwa groby ty zyskałaś swoją zemstę ale moi prawdziwi mocodawcy żądają twej głowy!
 
Brilchan jest offline