Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2022, 17:06   #252
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Eddie obudził się z krzykiem przy wtórze trzaskających żeber
- Ludzie do kurwy nędzy! Jestem wodnym duszkiem! Mogę oddychać pod wodą! A to, że mam regeneracje, Nie znaczy, że złamane kości nie bolą jak jasna cholera! Co ja wam zrobiłem, że tak mnie budzicie?!
- "A wodny duszek zje omlet z 6 jaj, czy więcej?"- Spytał Dean.
To nieco uspokoiło obolałego półboga, który już zaczął leczyć rany, widok mokrej Diany w bieżnię też poprawił mu nastrój. Na szczęście ból pomógł mu opanować własne ciało, bo obcisłe błękitne kąpielówki nie zasłaniały absolutnie niczego.
-Dawaj tyle jajek, ile tam masz! Ale wpierw odłóż porcje dla reszty, żeby nie było pretensji potem do mnie! Zrastanie się kości wzmaga mi apetyt bardziej niż zwykle - Zapowiedział.

W przeciągu kilku minut cielista smuga wysprzątała puszki a Eddie w pomarańczowym szlafroku frotté po Mo usiadł przy wyspie kuchennej.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 14-10-2022 o 17:22.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem