Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2022, 09:17   #22
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
S’Ula słuchała z uwagą. Nawet dało się zauważyć jak każde jej oko błysnęło w swoim kolorze. Sto sztuk złota najwyraźniej zaczęło się przed nią wizualizować.
A potem zaczęły się trudności. Wszak nagroda była do podziału. Dziewczyna wyciągnęła przed siebie obie ręce zaciśnięte w pięści i zaczęła po kolei prostować palce.
-...trzy, cztery…pięć, sześć… osiem… - mógł dosłyszeć siedzący najbliżej Galvin mruczenie pod nosem kobiety.

S’Ula miała poważny problem. Wszak monet było sto, ich była piątka, a ona na palcach mogła ledwo do jedenastu doliczyć.

Jeszcze chwilę patrzyła w otwartą dłoń, drugą drapiąc się po głowie.

- Pięć! Ha! - wyrwało jej się gdy olśniła ją myśl, że ma akurat tyle palców przy dłoni ilu członków miały Ogary S’Uli. To na pewno było przełomowe przy obliczeniu udziału każdego z nich. Tyle tylko, że jeszcze nie wiedziała jak to ugryźć dalej.

Gdy potoczyła twarzą po zebranych i zdała sobie sprawę, że inni patrzą na nią, to powoli schowała otwartą dłoń pod stół. Uśmiechnęła się szeroko

- Bierzemy tę robotę. Jutro o świcie chcielibyśmy wyruszyć na tę przesiekę. Rozejrzymy się. Przydałaby się też jaka mapa okolicy, co by zobaczyć gdzie ginęły te kury i krowa.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 17-10-2022 o 10:47.
Mi Raaz jest offline