Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2022, 21:02   #1260
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi poprawił Migmara uwieszonego na jego ramieniu zanim podniósł rękę jak uczniak w szkole:
-Ale Awatara, który opętał kogoś, to chyba nie można nazwać niegroźną? Czy szefa pół światka?
A co do tamtych wcieleń... Mam starszego brata i młodszego, a obecnie dwoje dzieci i jestem policjantem. Mam chyba niezłe doświadczenie w przebywani w nieznośnym towarzystwie. Ale pewnie jak mówią jedno przez drugiego. Nie wiem jak reszta, ale Ahakana i Daiyuu bym określił jako pokrzywdzonych ciężkimi przejściami... Jeśli zgodzą się mówić pojedynczo może i powiedzą coś sensownego?

Ale! Dłuższy czas walczyłaś bez pomocy swoich poprzednich wcieleń, sporo dokonałaś trzeba przyznać. Ale TERAZ masz 5 do pomocy. 6 osób może więcej niż 1, co nie?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 18-10-2022 o 17:09.
Guren jest offline