WÄ…tek: Komentarze - Augur
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2022, 23:26   #34
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Kawał dobrej roboty. Widać, że dużo przykładasz szczegółów do prowadzonej sesji. Podoba mi się to i doceniam. Robi to klimat i daje większe rozpoznanie. Dzięki temu nawet myślę na co wydać punkty, o czym wpisze w PW.

___
Ja czekam na odpowiedzi innych. Jak pojawia się i będę miał coś do odpisania to postaram się szybko dać odpowiedź.

Edit: Takie w sumie pytamie, bo ciut się pogubiłem. Jak Inkwizytorzy mają się do czarodziejów i magów? Myślałem, że magia jest traktowana jako coś złego, czego trzeba się pozbyć, ale widzę w materiałach jest wymienianych kilku magów i czarodziejów, którzy działają tak na porządku dziennym, a nawet można za punkt wziąć sobie maga za przyjaciela. Jakby można bardziej objaśnić te kwestie byłbym wdzięczny.
 

Ostatnio edytowane przez Elenorsar : 15-10-2022 o 23:28.
Elenorsar jest offline