Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2022, 20:27   #254
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Tak sprzątanie na budowie i sprzątanie po walkach Herosów to część naszych obowiązków jako pół etatu pracy w Blue Collar INC stąd tak mi szybko posszło- Odpowiedział Ed pomiędzy wypijaniem łyków mleka.

Pokiwał głową energicznie na słowa Deana o niebraniu czegoś z niczego - Jestem połączony z kosmiczną mocą Fast Force. Bez jej wsparcia nie dałbym rady wchłaniać takiej ilości kalorii. Ta moc pozwala nam ominąć, a raczej nagiąć niektóre prawa biologii i fizyki, ale jak słusznie zauważyłeś nagiąć nie znaczy złamać albo zaprzeczyć - Kiedy pomyślał o następnym pytaniu westchnął głęboko.

- Jeszcze się do nich nie odzywałem ostatnie 48 godzin to dużo nawet jak na mój przekręcony mózg teraz mam lekkiego kaca Kofeinowego, ale potrzebowałem odbić sobie po tej jebanej obroży blokującej moc teraz pewno się wyrówna - Wzruszył ramionami.

- Zaraz sprawdzę via Alex, co tam się wyrabia i tak ją muszę poprosić, żeby zajęła się Speedym.... Ech, zaciągam dużo długów u siorki! Ojciec jest chyba zadowolony z tej akcji z cyber pojebem trochę się odkułem po tej manianie, ale będę musiał zaraz zadzwonić i dać znać, że żyje, bo inaczej tu wparuje spanikowany - Myśl o odpowiedzialności rodowej sprawiła, że Eddie wyraźnie skurczył się w sobie i schował szyje w ramiona.

- Kocham moją rodzinę, choć jest popierdolona, ale czasem żałuje, że ni mogę po prostu przefarbować włosów na pomarańczowo sprzedawać słodki zawał serca w puszce! Bez tej całej pieprzonej odpowiedzialności! Wiem, że muszę stawić czoło jebanemu przeznaczeniu, na którego wypełnienie zostałem spłodzony, ale troszkę żałuje, że nie mam możliwości odwlec tego choć trochę.... - W głosie chłopaka dało się wyczuć rozżalenie z jednej strony nie chciał pozwolić na narodzenie Boga Czarnego Ognia, Który Spopiela Duszę z drugiej strony czemu nie może być po prostu normalnym nastolatkiem ? Czemu jego największym problemem nie mogą być oceny w szkole i kogo zaprosić na randkę ?!!
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 16-10-2022 o 20:38.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem