Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2022, 20:12   #153
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

Krugan opowiedział towarzyszom o swoim pomyśle. Nie krył się z nim, bo przecie i tak się rozniesie. No i przecież zależało mu na tym, żeby się rozniosło. Marcusa też chciał wtajemniczyć.

- Jak się wieść rozejdzie to zło samo do mnie przyjdzie - przekonywał. - Im więcej zaufanych osób będzie ze mną w nocy, tym trudniej będzie im mnie zaskoczyć. Spać potrzebuję przecież. A wam dwóm też w zamian pomogę, gdy będzie taka potrzeba.

Wyglądało na to, że jego kompani wiedzą co chcą osiągnąć, ale podobnie jak i on, nie wiedzieli jak do tego celu dotrzeć. A póki nie będą wiedzieli jak, to mogę mu pomagać. Zresztą całkiem możliwe, że te sprawy się ze sobą łączą i świątynia Morra będzie miejscem, gdzie wiele się wyjaśni. Przecie los ich na drodze złączył wbrew wszelkiemu prawdopodobieństwu.
 
Gladin jest offline