Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2022, 13:40   #1262
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Kora patrzyła na Migmara coraz bardziej spode łba, a w końcu powiedziała.
- Może zajęlibyśmy się rozwiązywaniem wszystkich problemów PO KOLEI? I wiem, że próbujesz mną manipulować, poprzez pokazanie mi nawału kłopotów, abym uległa twojej propozycji aby pozbyć się przynajmniej jednego z nich… Zbyt często ludzie usiłowali naginać mnie do swojej, woli, abym teraz tak łatwo ci uległa. – ponuro uśmiechnęła się do tkacza wiatru. Potem zwróciła się do Daichiego.
- Ni e mam wprawy w kontaktowaniu się z moimi wcieleniami, a zawsze wymagało to dużo czasu… Jego nam brakuje.

Zaraz potem weszli do obozowiska i zobaczyli rzeź. Leżało tu ponad dwudziestu martwych lub umierających ludzi. Podłoga i ściany zbryzgane były krwią i fragmentami ciał. Na środku ze skrzyżowanymi nogami siedziała Awatar Riljia w ciele Asami. Na kolanach trzymała miecz. Uśmiechała się łagodnie. Było coś nieludzkiego w tym uśmiechu.
- Witaj awatarze Koro. Mamy pewną sprawę do omówienia.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 18-10-2022 o 14:36.
Slan jest offline