Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2022, 21:31   #45
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Ja z młotkiem pierwszy raz mam styczność, ale rozumiem to w ten sposób. Jeżeli umiejętność jest podstawowa (dwie kolumny na karcie postaci), to nawet jak tego nie wykupisz, to korzystasz z tej umiejętności poprzez odpowiednią cechę. Jeżeli chodzi umiejętności zaawansowane, to nawet jakbyś miał cechę na 100, to bez 1 rozwinięcia tej umiejętności nie możesz z niej korzystać. Także po mojemu twoje jeździectwo jest równe twojej zwinności.

Jak już mówiłem, na mechanice średnio się znam, ale za każdym razem nadrabiam. Jeżeli chodzi o te talenty, to:
Etykieta - tutaj chyba by pasowało coś z żołnierzami, albo w kręgach w jakich obracała się postać
Pierwsza pomoc - Jak dobrze kojarzę to każdy Inkwizytor musi mieć umiejętność Leczenie na minimum 5 rozwiniętą + cecha inteligencja. Moja postać to ma, reszta Inkwizytorów zapewne też.

Osobiście Sprężynka jakoś dziwnie mi pasuje do zbrojnego, ciężko tak z pełnym opancerzeniem szybko wstać, ale kto komu zabroni :P Reszta całkiem interesująca.

Ja osobiście chyba nie idę w klasyczne rozwinięcia. A co tam pochwalę się. Pierwszy punkt poszedł w przyjaciela, z postu MG można wyciągnąć, że to właśnie Mistrz świątyni - Titus. Tutaj też uwaga do mojej ostatniej fabularki. Nie do końca jest on aktualny. W świątyni na 100% rozpoznają Oswalda, wię oszustwo nie wchodzi w grę.

Drugi punkt poszedł w informacje o heretyku, to może się przydać. Trzeci punkt jeszcze rozmyślam. Padnie albo na przedmiot, albo na członka świty. Muszę to bardziej przemyśleć.
 
Elenorsar jest offline