Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2022, 13:26   #256
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Edlaue rzucił Dianie szlafrok, który miał na sobie sam błyskawicznie ubrał strój super Herosa - Jaki rozmiar ? OK jasne !Już się robi, zaraz wracam- I już go nie było pobiegł do najbliższego Targetu, chwycił paczkę białych kobiecych bokserek po 5 sztuk i stanik sportowy, zgodny z podanym rozmiarem miseczki.

Na szczęście starczyło mu gotówki, którą zostawił w przelocie na kasie razem ze swoją fotografią w kostiumie podpisaną autografem i dedykacją "Cobalt Blue Strike dziękuję za możliwość zrobienia zakupów w państwa sklepie"

Ród Blue Strajków miał pozwolenie od wszystkich sklepów w mieście, żeby robić zakupy tym sposobem. Miał też awaryjną platynową kartkę Blue Strike, której mógł użyć w sytuacji podbramkowej, żeby w razie czego, szybko użyć jej na kasie samoobsługowej płaciła sumę in blanco którą potem Blue Collar INC ustalała z danym sklepem, ale Ojciec i jego ludzie bardzo uważnie śledzili używanie tych kart a Ed nie miał ochoty tłumaczyć tacie, dlaczego zakup kobiecej bielizny podpada pod "sytuacje Awaryjną".

W biegu wysłał dwa SMSy ze swojej zmodyfikowanej super komórki:

Cytat:
Tato jestem cały i zdrów pomagam kolegom z zespołu
W sumie to mu nie skłamał... Miał nadzieje, że ten krótki update w połączeniu z wczorajszym złapaniem Faceboga kupi mu kilka godzin spokoju.

Drugi SMS wysłał do przyrodniej siostry:

Cytat:
Hejka Alex opijałem wczorajszy sukces z przyskrzynieniem idioto-borga a teraz pomagam ludkom z ekipy. Jak sytuiacja na froncie domowym ? Wyprowadzisz i nakarmisz dla mnie Speediego ?

XOXO <3
Dobiegł z powrotem do loftu po Mo, zajęło mu to jakiś 10 minut rzucił Dianie kupione ciuchy jeszcze z metkami - Jeżeli wolisz to mogę się przebiec do twojego mieszkania jeżeli dasz mi kluczę i nie przeszkadzają ci pytania sąsiadów o dziwny przeciąg... Nie wiem jak wygląda twoje podejście do konspiry ?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 21-10-2022 o 11:36. Powód: edytowany bo współgraczka słusznie zwróciła uwagę że dwóch facetów piszę głupoty :)
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem