Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2022, 13:05   #133
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Wug był poirytowany porażką. Wiedział jednak, że i takie rzeczy zdarzają się w życiu wojowników.

- Wleźliśmy za głęboko do jaskini. - podsumował ich główny błąd. - Nekromatka może mieć więcej szkieletów. Też będą lizać rany nim ruszą do jaskini i mogą się obawiać naszego powrotu. Wrócę do twierdzy po Venaka. Pib i Zarf to postrzeleni sojusznicy ale Venak musi wiedzieć komu służy. Nawet jeśli chwilowo przebywa z nimi. Mieli go uczyć a chcą położyć na nim łapę. Charau-ka dobrze walczą na dystans. W bezpośrednim starciu będzie mało użyteczny ale ma sporo broni po towarzyszach będzie miał czym miotać. Co do nowego starcia zaczają się na nas ponownie. Raczej oczywiste, że wrócimy. Awanturnicy tacy jak my rzadko odpuszczają tu chodzi o renomę. Z tego samego powodu Dmiri nie zdradzi Voz. Mi tam Voz w twierdzy z jakąś triadą kupiecką by nadmiernie nie przeszkadzała ale wiem, że nekromanci nie są godni zaufania ani zbyt popularni. Musi zdechnąć to zdechnie - wzruszył ramionami. - Chcecie się próbować podkraść? Wszyscy nie damy rady można kogoś wysłać na szpicy żeby zobaczył pozycje przeciwnika czy się na nas czają czy nie, żeby nie wleźć w pułapkę po raz kolejny. To niestety ryzyko szpica jest odcięta i po wykryciu będą problemy. Mi obojętne możemy ich też wziąć jednym szybkim uderzeniem i zaryzykować.
 
Icarius jest offline