Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2022, 19:18   #260
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Superludzi przybywa, to tym bardziej demigodów - Joan dalej majstrowała na laptopie- Wszystkie supermoce potrafią poskutkować przy przeciążeniu, a że wciąż jest ich zbyt mało, żeby porównać każdy przypadek. Wszyscy chodzą po omacku. Dlatego pilnuję, żeby Dean brał suplementy z metalami.
- Tia... W sumie -
Dean próbował zebrać myśli. Uznał, że należy zająć się samopoczuciem Szczeniaczka. Reszta spraw powinna wymagać obecności Diany - Dobra... Moja mama uznaje wschodnioeuropejską tradycję, że jak narozrabiasz to czekają cię ciężkie roboty. Dlatego zwykle wysyłała mnie do kuchni Kalligarisów lub Michy Zorby- tam zwykle szorowałem spalone gary. Ale to miały być ciężkie roboty, a nie nauka gotowania.
Ale po kolei - została ćwiartka cebuli to ją pokrój najpierw w paski, a potem kostki. Pomidory w osiem części, a paprykę na pół, a potem w paski.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem