Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2022, 18:09   #222
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Ludzie uwzględniacie, że ja tutaj jestem, a gadacie jakby mnie nie było?! - burknął Stanisław urażony.
- To wyratyykuj czego chcesz... - skwitował Stefan drapiąc się po głowie.
- Tygrysico czy nie moglibyśmy o tym porozmawiać później... I bez publiki.
-A to później kiedy?
-Stefan...
-Żeby wiedzieć kiedy mam być gdzie indziej.
-A jak tak to w porządku...
-Tia... I tak to niezły pomysł, Donie. -
młodociany mechanik od ilości pomysłów w kołowrotku jego umysłu musiał parokrotnie rozruszać szyję. -Co skłania mnie do przemyślenia i zbadania tutejszego rynku. Może udałoby się ubić jakiś interes na sprzedaży książek Nory?

Sao, nie umiem ocenić czy Jules byłby w stanie wymyślić tak dalekosięzny plan. Jak dla mnie to on za bardzo skupia się na chwili i własnych przyjemnościach. Przy takich wartościach ciężko mi sobie wyobrazić, żeby prowadził dalekosiężne plany. Ale tak Jules to dzika karta przyznaję.


Po chwili przyszło mu na myśl, że to dobry pomysł, żeby załatwić jeszcze jedną sprawę po cichu. Bez osób trzecich nie uda się rozwiązać tej gonitwy między Sao próbującą przyprzeć do muru Staśka, a starszym Nowickim próbującemu się jej wymknąć.

-I tak Sao... Czy zechcesz ze mną pójść do kuchni? Potrzebuję poprosić o parę rzeczy. Niezbyt ciężkie, ale obstawa mi ułatwi. Ty wyglądasz najgroźniej, ale nie tak groźnie jak pan Akio. Rozumiesz?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem