Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2022, 15:25   #1265
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Zmęczona Aiko wysłuchiwała słów swoich przyjaciół i Awatar Korry. Coś jej nie pasowalo, milczała wię,c marszcząc brwi na zmęczonej twarzy. W końcu jednak do niej dotarło...

- O, kami-sama... - westchnęła, przyciskając dłoń do ust - Wypacz mi Awatar Krro, nasza obecna sytuacja to w dużej mierze moja wina... - przyznała z żalem - Wasze córka chciała nam towarzyszyć, ale jako, że jest nieletnia, pani Sato jest wysportowana, a w dodatku Twoją partnerką życiową... uznałam, że lepiej będzie, jeśli to ona będzie nam towarzyszyć. Ale gdyby Opętana Awatar wstapiła w ciało Twojej córki, a nie pani Sato, to wtedy mielibyśmy znacznie mniejszy problem. Wybacz mi, Awatar, to był mój pomysł i moja decyzja... - zwiesiła głowę, pełna wstydu i żalu.

Awatar Riljia

Aiko stała z boku, tkając wodę z bukłaka w mackę, którą mogłaby atakować. Nie interesowało jej to, co Opętana Awtara miała do powiedzenia - chciała ją szybko wydobyć z ciała pani Asami, a potem połączyć kochanki. Nic innego nie miało znaczenia.
 
Kaworu jest offline