Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2022, 19:15   #1267
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Rozmowa z Korrą.
Korra popatrzyła na Migmara z mieszanką absolutnego znudzenia i totalnego zmęczenia.
- Każdy dobry manipulator musi być wielkim improwizatorem. Spotkałam was już zbyt wielu, aby nie nauczyć się rozpoznawać pewnych cech. To ułatwia życie. Być może powinieneś zajrzeć w głąb siebie i poznać tego, kogo zobaczysz. Ale cieszę się, że jesteś teraz po mojej stronie. O innych sprawach porozmawiamy później. Panie Daichi, kontakt z poprzednimi wcieleniami wymaga spokoju, którego teraz raczej nie zaznam – rzekła, a Aiko rzuciła mordercze spojrzenie.

Oto wyzwolicielka.
Riljia w ciele Asami zwróciła się do Migmara.
- A więc tym jest ten duch, który mnie powitał. Nie wyobrażasz sobie, jak bardzo ułatwiłeś mi życie. Złożę ci potem propozycja. – potem zwróciła się do Awatar – [i] Moja propozycja jest taka. Wiem, że macie szansę mnie pokonać i to zbyt dużą, abym mogła ja zaakceptować. Ale obiecuję, że w razie porażki zrobię wszystko, aby uszkodzić to ciało. Jednak jeśli mnie puścisz, to oddam ci to ciało. Za dobrze jego właścicielka walczy.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline