Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2022, 14:53   #1270
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Rozmowa z Awatar

- Wybacz mi, Awatar Korro. Oczywiście, jako dla rodziny, dla Ciebie to wygląda inaczej. Przepraszam, nie pomyślałam co mówię - przeprosiła szybko pod morderczym spojrzeniem kobiety.

- A co do Ciebie, Daichi - westchnęła. Wydawał się jej czasami taki... dziecinny? Uparty? Niedojrzały? Kami-sama, on miał 40 lat i parę związków na karku? Czasami nie wiedziała jak go rozgryźć... - NIe wstydzę się tego, że Kuni pokonała Hidekiego. I fakt, mógł ją lepiej potraktować. Nie winię jej. Prawda nie może być ofensywna. Prawda po prostu jest. Nie wiem, spodziewałeś się innej reakcji? - przewróciła oczami. Taki dziecinny...

Awatar Rilija

- Hm... Awatar Korro? Mogę poprosić na chwilkę? - spytała. Chciała odsunąć kobietęna bok i zacząć jej szeptać do ucha - Obydwie jesteśmy uzdrowicielkami, ale są rany, którym nawet my nie sprostamy. Pani Asami jest bardzo ważna i dla Awatar, i dla nas. Zrobiła wiele dobrego i jest naszą dobrodziejką. Nie możemy dopuścić, by stała się jej jakakolwiek krzywda. Proszę, Awatar, zarówno dla siebie, nas i pani Asami, zgódź się na te warunki. Wiem, że to trusna decyzja, ale nikt nie będzie Wam miał za złe.
 
Kaworu jest offline