Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2022, 13:51   #56
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Thirleas d20(-1) vs 10 = 14 sukces


Cóż, skomplementowanie jej wyjątkowego potencjału zdecydowanie zadziałało, szczególnie że w tym przypadku nie było to szczególnie trudne, bo była to po prostu prawda. Dodatkowe wzmianki o niesprawiedliwości pochodzące od innych Płaszczy, mimo że może nie do końca aż tak szczere, również spowodowały chyba, że ostatecznie im zaufała. Przynajmniej częściowo.

Przechyliła głowę i przyjrzała się im bystro.
- Więc i wy ich szukacie... - wyglądało na to, że przez moment ważyła w myślach, czy stanowią zagrożenie dla jej planów, w końcu jednak wzruszyła ramionami. Albo uważała, że nie będzie w tej sytuacji konfliktu interesów, albo sądziła, że stojąca przed nią grupa nawet jakby chciała, to nie stanowi żadnego zagrożenia dla delegacji państwa, które tak podziwiała.
- Nie żebym wam nie wierzyła, że chcecie tam pojechać tylko po to, by mi pomóc... Ale wolę sama zadbać o swoje interesy. - uśmiechnęła się niewinnie, udowadniając znów, że porażająca wręcz naiwność w niektórych obszarach, nie oznaczała braku przebiegłości w innych.

- Jednak wierzę, że możecie mi pomóc w inny sposób, a ja wam. Opłacicie mi podróż i możemy jechać choćby jutro rano. Tylko nie wiem, czy starczy dla was miejsca na wozie, na którym chciałam się zabrać, a to kilkudniowa droga w góry, więc może zaopatrzcie się w swoje środki transportu.
To mówiąc, wystawiła w ich stronę otwartą dłoń.
- Dwie złote monety i spotkamy się jutro o świcie na Placu Świątynnym.
 
Tadeus jest offline