Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2022, 06:32   #94
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Z czego kojarzę to jeszcze dycha. W obecnej kolejce nawet z nim rozmawiałem :P
Co do kolejki, to rozpoczęła się 24.10 czyli tydzień temu, a w związku, że MG chciał 2 wpisy na tydzień to... No właśnie. Ale w obecnej kolejce nie wszyscy odpisali jeszcze.

Ten długi akapit podsumuje słowami. Polska służba co? Nie spotkałem A tak bardziej na poważnie, to życzę zdrowia i stalowych nerwów przy współpracy z tą instytucją.

Wydaje mi się, że jak zapoznasz się postami i komentarzami to powinieneś wszystko ogarnąć. Ze swojej strony polecę, że możesz wykorzystać fakt, że jest już kilka kolejek, więc w momencie, gdy nasze postacie się rozdzielą to możesz zapoznać się najpierw z przebiegiem zdarzeń u jednego, a dopiero później u drugiego etc. Mi z początku ciężko było się połapać co u kogo się dzieje :P
 
Elenorsar jest offline