Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2007, 19:55   #44
Markus
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 1 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał abishai
Poszedł niewielki post, który oprócz wkładki dla K.D. ma jeszcze dodatkowe framgenty będące tłem, albo i nie, dla właściwej rozgrywki
Hmmm... To zapewne tylko moja paranoja, ale mam złe obawy w związku z ostatnim postem MG. Może jestem przewrażliwiony i w ogóle, jak ten gnom, przekroczyłem już granice szaleństwa, ale... no właśnie jest takie jedno małe ale.

Przeczytajcie sobie ten fragment w którym „czart” rozmawia z gnomem, poskładanym z różnych kawałków. Konkretnie chodzi mi o te słowa:

Cytat:
Napisał abishai
- Jest źle, mój agent na razie niewiele posunął się w kierowaniu pionkami...A tymczasem , jeden z nich zaczął za bardzo węszyć. To może pokrzyżować moje plany!- ryknął diabeł.
A teraz „agenta” zastąpcie „Alsenuemorem”, a „pionki” zastąpcie imionami naszych postaci. Czy was też niepokoi to dziwne podobieństwo? W końcu nasze plany obalenia Mefistofelesa nie za bardzo posunęły się do przodu. Pytanie, który z nas za bardzo węszy? I czy rzeczywiście mam racje, czy może Abishai napisał ten fragment właśnie po to, żebyśmy sobie pomyśleli, że ktoś chce nas wykorzystać

Jeżeli, to rzeczywiście chodzi o nas, to w takim razie chyba rozumiem o co chodzi w tym fragmencie:

Cytat:
Napisał abishai
- A jak tam prace nad moimi nowymi legionami?- spytał diabeł.
- Doskonale panie! - Entuzjazm gnoma był aż za nadto widoczny.- Pierwsza faza zakończona, możemy przejść do zdobywania potężniejszych okazów.
Ale to pozwolę sobie przemilczeć, choć podejrzewam, że Abishai i tak już zna moje podejrzenia

Pozdrawiam
Markus

PS Tak wiem, jestem szalony, ale dobrze mi z tym
 
Markus jest offline