Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2007, 20:29   #46
Markus
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 1 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał abishai Zobacz post
A tak na poważnie Markus...Niestety nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć twoim podejrzeniom...Ta atmosfera spisków na każdym kroku i szukania zdrady u każdego, to integralna część gry i możecie sie spodziewać więcej takich postów, które tylko zageszczą atmosferę...
I właśnie na to liczyłem, gdy zapisywałem się do sesji i wcale nie myślę, że MG wszystko poda nam na tacy i od ręki wyjaśni. Wręcz przeciwnie. Dobra sesja z intrygą jest wtedy, gdy na początku gracze myślą, że wiedzą wszystko, a w rzeczywistości nie wiedzą nic lub prawie nic. Dopiero później MG rozważnie aplikuje im odrobinki informacji, zarówno błędnych, jak i prawdziwych, a zadaniem graczy jest utworzenie z tych odłamków spójnej i ładnej mozaiki. No i oczywiście pojęcie o co w tym wszystkim chodzi

Dlatego Abishai trzymam Cię za słowo, że będzie więcej takich znaków zapytania.

Pozdrawiam
Markus
 
Markus jest offline