Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2022, 13:21   #13
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Butch spojrzał na skulonego w kącie chłopaka i zaklął.
- Racja. Cholera wie, co we łbie kombinuje... - przeniósł wzrok na Mikhaila, wyraźnie niezbyt rad z konkluzji. - Dobra, zostajesz z nim. I tak ta twoja odpustowa pukawka na niewiele się tu zda.

I poszli, w zamieć, w kierunku, który im wskazał. Po minucie widział już tylko niewyraźne rdzawe cienie. A następną minutę później rozbrzmiały strzały i wrzaski.

Butch strzelanie d20+1 = 11 trafienie
Kosa d20-1 = 9 pudło
Rdzeń d20 = 16 pudło
Doktor d20 = 11 pudło
Kula d20+1 = 6 trafienie


Pierwsze pełne entuzjazmu wykrzyczane komendy przerodziły się w desperackie nawoływania i bluzgi. Najwyraźniej szybkie jaszczurze kształty przemykające przez kurzawę nie były łatwym celem, nawet jeśli wichura trochę zelżała.

Jaszczur 1 d20= 16
Ja 2 d20= 12
Ja 3 d20= 2 sukces
Ja 4 d20= 3 sukces


Po kilku minutach przerywana bolesnymi wrzaskami bandytów i rykami zdychającym zwierząt kanonada wreszcie ustała.

Dwóch bandytów, Kosa i Doktor, zostało poważnie rannych. Pierwszy z nich, drab, który zawsze na piersi nosił bandolier z nożami, właśnie się wykrwawiał. Potężne szczęki zwierzęcia musiały wgryźć mu się w szyję, wszędzie lała się krew. Drugi z nich, wysoki, chudy i z bokobrodami miał mocno pogryzione nogi, niestety, wbrew przezwisku na medycynie się nie znał, ksywkę zyskał ponoć, bo lubił zabawiać się w sekcje swoich ofiar. Swojego medyka stracili, kilka dni temu, gdy jako pierwszego porwały go jaszczury.
- Broniły rannej samicy... do upadłego... skurwysyny. Nie przestawały nawet z ołowiem w bebechach...- wysapał "Kula" wciągając wyjącego z bólu Doktora do kryjówki.
 
Tadeus jest offline