Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2022, 20:18   #501
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Plan jest wyjść tajnym przejściem.
Potem plan jest pójść kanałami na tyle
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Przejście prowadziło do tuneli, oplatających całe Nuln. Mógłby nimi dostać się wszędzie, ale musiałby mieć przewodnika lub mapę. Same tunele nie były mu obce, przemytnicy nie tylko używali ich do przerzucania kontrabandy, ale służyły im zarówno za magazyny jak i miejsca spotkań. Przejdzie nimi na tyle daleko, na ile będzie rozpoznawał okolicę, postanowił.
Potem chce wyjść na powierzchnię, złapać dorożkę i pojechać. W zależności od tego, czy będzie śmierdział kanałami, obleje się alkoholem aby przytłumić zapach i będzie udawał, że wraca z wieczoru kawalerskiego.

To wszystko planowałem opisać po uzyskaniu informacji, czy i dokąd uda mi się wydostać z domu. Początkowo planowałem udać się do dzielnicy świątyń, ale postawa Onufrego może zmusić mnie do zmiany kierunku. Musiałbym zerknąć albo mi powiedz, czy kierunek do Fimbursona i Galeba wymagają przejechanie przez bramy? W sumie może się okazać, że jest to na tyle blisko, że akcja z dorożką i alkoholem nie będzie nawet potrzebna.

Edit: z Galebem jak najszybciej, u Grumvaldsona (zakładam, że wiem jak tam trafić a jak nie to wizyta u Fimbursona może okazać się w tym zakresie przydatna)
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 02-11-2022 o 20:21.
Gladin jest offline