Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2007, 09:44   #45
Junior
 
Junior's Avatar
 
Reputacja: 1 Junior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Milly Zobacz post
Kolejna sprawa - Junior, dlaczego mnie całkiem ignorujesz?
Nie rozumiem. Czy "całkiem" tyczy się przycięcia obrazka? Zaskakujące. Zrobię to niebawem.

Cytat:
Napisał Milly Zobacz post
Twój wilkołak ma drugą rangę. To jest naprawdę bardzo mało prawdopodobne, żeby nie wiedział, że w Polsce są wilkołaki.
Więc wiedzial. Nie lubię takiego ustalania poprzez pośredników. Historię napisal Harv i ja ją akceptuje. I faktycznie moja postać byla zaskoczona tym że spotkala jakiegoś wilkolaka. Próby przywitania się na tych ziemiach z jakiś magicznych powodów nie wypalily. A czy MArek byl zaskoczony i naprawdę myślal że nie spotka wilkolaka? Cóż... tak twierdzil. Dalsze rozwijanie tej kwestii wydaje mi się zbędne. Mógl niewiedzieć, mógl sklamać. Niechce tej kwesti dyskutować publicznie.

Pozdrawiam
M.
 
Junior jest offline