Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2022, 08:05   #33
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Miguel zamarł. Potrzebował chwili, żeby skojarzyć upiornego klauna. Potem wizja lakieru spływającego pod wpływem kwasu stała się zbyt przerażająca.

- Bozos. Są tu Bozos. Cokolwiek się dowiedzieliśmy, musi wystarczyć.


Miguel zaczął szarpać za ramię Hwanga.

- Wyłaź z sieci i zabieramy stąd dupę.

Madrigail siegnął po słuchawkę i starał się uspokoić szybie bicie serca. Wział nawet kilka głębokich oddechów.

- Jest tu klaun z Bozos. Powtarzam, klaun z Bozos przy datapoolu. Ma torta i coś co wygląda jak pistolet na wodę. Zabieram Parka do wozu i podjadę pod wejście knajpy. Spieprzamy stąd, bo zaraz zacznie się zadyma.

Jak powiedział tak zrobił.
Pociągnął Hwanga za sobą.
- Odłączaj się od tego cholerstwa i chodź do fury. I do cholery, trzymaj się nisko.

<Skradanie>
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline