Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2007, 17:44   #5
Grey
 
Reputacja: 1 Grey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodze
Przyznam ze podoba mi sie wieloplaszczyznowo.
Lubie SF, choc w zaden komercyjny system rpg w konwencji Space Opery nie gralem (jedynie dwie sesje w GS w dodatku w jednym miescie).

Po drugie, bardzo podoba mi sie postawienie na zupelnie inny poziom postaci niz w wiekszosci erpegow. Nie awanturnicy, ale politycy i wladcy.

Po trzecie jak wskazal nonickname (dalej zwanego nnnm ) metafory historyczne. Osobiscie bardzo to lubie, by mowic o rzeczywistym swiecie w jezyku SF (i w tym IMO SF jest najlepsza).

Przyznam, ze argumentacja nnma trafia do mnie. To dobry pomysl, by jedynie nakreslic w podstawce - mozecie grac zwyklymi awanturnikami, a rozwinac sprawe w suplemencie. Czyli w pierwszym etapie potraktowac ta opcje po macoszemu i nie poswiecac jej energii niepotrzebnie.
 

Ostatnio edytowane przez Grey : 17-09-2007 o 18:34.
Grey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem