Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2022, 09:26   #37
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- Pieprzony romantyk - powiedział Miguel pod nosem po tym jak usłyszał wystrzał z broni.
- Ja pierdolę, ona już nie żyje… Za chwilę my możemy nie żyć. Złaź z linii strzału - powiedział młody Miguel bardzo niezadowolony z obrotu sytuacji. Sięgnął po swój ciężki pistolet. Niedawno wydał sporo gotówki na naboje przeciwpancerne. Takie do wyłączania z akcji samochodów w razie pościgu. Bo przecież nie będzie się z nikim strzelał… prawda? Przeklnał jeszcze raz pod nosem.

Zrobił kilka kroków do przodu, przed Hwanga.
- Schowaj się, bo jak mi okrwawisz tapicerkę, to nawet najświętsza panienka z Guadalupe nie uchroni cię przed moim gniewem.

Miguel był szybki. W dużej mierze wynikało to z jego małych rozmiarów. Dlatego też w przeciwieństwie do towarzysza nie miał zamiaru czekać na oklaski.

Potem strzelił dwa razy szybko do klauna.

- Dobra, chowaj się!

Rzucił w stronę koreańczyka i sam szybko puścił się biegiem za jakąś osłonę. Naprawdę nie miał ochoty skończyć rozpuszczony w kwasie. Choć w przeciwieństwie do starszego kolegi miał jeszcze w głowie tyle spokoju, żeby żałować dwudziestu eurodolarów posłanych w stronę klauna.

Gdy już przykleił się plecami do osłony uruchomił komunikator.
- Ganimedes, Cat, Reiko, Marishka - wywołał wszystkich towarzyszy - Jakbyście mogli być ciut szybciej, to będę wdzięczny. Strzelamy się z Bozos.


Atak Heavy Pistol: 23, i 21. Nie wiem czy trafiam, bo nie wiem w jakiej odległości stoi koleś. Jeżeli mniej niż 26 metrów od nas, to weszły oba.

Później obrażenia, zredukowane przez pancerz. Jeżeli weszło choć jedno obrażenie, to trafienie zrywa 2 pancerza a nie 1 za Armor Pircing Ammo, które kupiłem płacąc 200 bucksów za 20 nabojów. O ile to możliwe, to kończę turę chowając się za osłoną. Miguel ma 7 jardów ruchu jakby co.

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 10-11-2022 o 07:57.
Mi Raaz jest offline