Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2022, 19:06   #99
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Każda potwora znajdzie swojego amatora a każdy potwór wynajdzie odpowiedni dla niego kobiecy otwór- Odpowiedział rechocząc rubasznie niczym upity wuj na polskim weselu, któremu zebrało się na gruby seksistowski dowcip.

- A mówiąc poważnie to stara miłość nie rdzewieje to dawny romans jeszcze z Polski ja byłem biedny robotnik ona z bogatej rodziny, która uciekła na zachód normalnie jak jebani Romeo i Julia... Kiedyś byłem przystojny no i po latach życie nas tak rzuciło, że się odnaleźliśmy - Próbował sprzedać stróżowi łzawą historyjkę rodem z melodramatu czy innego Harlequina.

Co do zwierzaków zamierzał wyciągnąć je w alejkę przy śmietniku za schroniskiem i tam w spokoju się pożywić i zostawić je w umówionym miejscu, z którego potem zabierze je jego guhol Jyhad. W dokumentach oznaczy się, że zostały uśpione i zutylizowane w interesie weterynarza było, żeby nagrania z kamer skasowano nieco wcześniej a ewentualne pytania zatkać kasą.
 
Brilchan jest offline