Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2022, 15:17   #59
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Karendis prychnęła.
- Nigdy żadna z was nie była chyba z półelfką. Mają piękno i nie ziemską ulotność elfów, ale są jakby wygładzone na krawędziach i… pełniejsze w budowie. – Rzekła Karendis rozmarzona.
- Jesteś straszną atraktcjonistką. – powiedziała Eleril z urazą w głosie.
- Tu nie chodzi tylko o ciało, choć te zazwyczaj mają świetne, ale też o tą aurę rozdarcia pomiędzy dwoma światami. To byłaby półelfka dhampirka, czyli superkombo. Sama wiesz siora. – powiedziała wiedźma zamyślona.
- Co niby ja mam wiedzieć? – zapytała Eleril skonfundowana.
- Połowa facetów i wiele lasek wodzi za tobą oczami, masz pewno bogatą historię!
Eleril zaczerwieniła się.
- Ja z nikim nie byłam. Tańczyłam tylko z księciem i całowałam się z koleżanką z gwardi bo chciała ze mną trenować, ale i tak wolała spać z naszą dziewczyną.
Karendis jęknęła.
- Musimy znaleźć tej nie-jebanej idiotce kogoś, bo psuje mi opinię. – powiedziała wiedźma.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem