Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2022, 09:35   #530
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
- Już odpowiedziałem na to pytanie. Dzisiaj wieczorem wiedziałem, że Bestia przejmie kontrolę nade mną. Chciałem to zrobić na odludziu, tutaj. Nie miałem pojęcia o waszych negocjacjach... Roweno z klanu Gangrel, jeśli dobrze zgaduję. Jestem uosobieniem bycia w niewłaściwym miejscu, o niewłaściwym czasie.

Navaho obserwował znikające sylwetki Razora, Bita i reszty. Mimo odważnej postawy i całego tego szczerzenia kłów, wciąż byli ostrożni, wciąż bali się ich ataku. Wampirzyca kłamała, musiała mieć jakieś wsparcie.

- Musisz doprecyzować swoje pytania, jeśli masz jeszcze jakieś. Możesz je zadać po drodze - niedaleko stąd jest stadnina, gdzie zostawiłem swój sprzęt i partnera. Wiem, że ja mam kilka pytań do Ciebie. Pierwsze - czy spotkanie z Anną już się zaczęło? Drugie: co miał na myśli Razor, ten fragment na samym końcu, ten o Mitrze, że zniknął?
 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.
Klejnot Nilu jest offline