Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2022, 11:06   #152
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
Troszkę później niż planowałem, ale już pościk wisi.

____
Gladin - od Tatulka masz plotki na temat Filbauma. Raczej można im wierzyć, choć jak sam zapewne wiesz, z plotkami to różnie bywa.
Wydarzenia w świątyni Sigmara możesz zignorować lub zaangażować się bardziej jeśli taka twoja wola. Zebrani pod wrotami ludzie są mocno zaniepokojeni i możesz przypuszczać, że jeżeli Carl nic nie zrobi, to oni pewnie w jakiś sposób zainterweniują.

____
Avitto, Elenorsar - pierwsza rzecz o której zapomniałem. Gdzie jest wianek? Bierzecie go ze sobą? Wyrzuciliście? Zostawiliście gdzieś? Prosiłbym, aby to określić.

Rzecz druga, to wydarzenie na trakcie. Możecie je zignorować lub przyjrzeć się sprawie.
Jeżeli jedziecie po prostu dalej, to określcie jak jeszcze długo jedziecie i gdzie zamierzacie zrobić popas i jak długo on potrwa. Takie szczegóły techniczne podróży są mi potrzebne.
Jeżeli będziecie badać sprawę, to tutaj macie mapkę sytuacyjną:
https://i.imgur.com/y8OobbX.jpg
Mam nadzieję, że jest jasna i klarowna. Droga, obok niej rzeka, kierunek marszu, wasze trzy konie, ślady krwi i zagajnik. Wokół ciemno, głucho i zasadniczo tylko pola i łąki..
 
Nuada jest offline