Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2022, 19:37   #531
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Sędzia czuł gniew, zaskoczenie, niepokój oraz potrzebę mordu, wszystko na raz, podsycane dodatkowo wspomnieniami de Worde. Czuł jak Vitae antycznego wampira wyje by zabić Camdena, ale Yusuf powstrzymał ten impuls. Zdjął miecz z blatu i postawił go przed sobą szpicem w dół, składając na nim dłonie, jak średniowieczny rycerz stojący na warcie.

- Staram się złożyć siebie z rozbitych fragmentów cudzych osobowości, a nie jest to proste. Rytuał którego jesteś współtwórcą odniósł efekt, ale wiele rzeczy i wspomnień wciąż mi umyka. Wybacz mi opieszałość.- odparł na pytanie Camdena Yusuf, krzywiąc się przy tym nieznacznie - Gdy się obudziłem artefakty zaginęły. Wraz z Utamukeeusem, a nie zostawił nam żadnych informacji. Czy dostarczył je tutaj? I w jakim celu potrzebował krwi wampira? - spytał, wiercąc Camdena wzrokiem, pchany przy tym przez klątwę swego klanu. Musiał znać prawdę.
 
Zaalaos jest offline