Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2022, 23:16   #272
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Dzięki, jestem Alex sądziłam, że mój kochany starszy braciszek Edlaue pochwalił się swoją zajebistą siostrą! A co do włosów normalnie to by mi nie pozwolili, ale udało mi się zakręcić rodziców, że to nieuczciwe, że Eddie ma naturalnie niebieskie i nie chce, żeby czuł się samotny - Puściła do Deana oko i uśmiechnęła się psotnie.

- No już Speedy starczy, bo nam Ed nie wyrobi z leczeniem i wpadnie w śpiączkę zejdź z niego proszę- Zwróciła się do kocura przymilnym tonem, jakiego ludzie używają w stosunku do zwierząt i małych dzieci.

Kocisko spojrzało się na nią z wyższością godną Aidena, lecz zanim zdążył zareagować na prośbę Alex, Diana wzięła go na ręce! Kocur zszokowany, że ktoś jej postury jest w stanie go unieść, dostał mentalnej "zwiechy" i nie stawiał oporu wrócił mentalnie do roli kocięcia targanego przez matkę w pysku.

Edek wyraźnie wymizerniony, lecz wciąż uśmiechnięty otarł wciąż krwawiące policzki o bok pyszczka wielkiego jaguara i sam też został przez kotowate oznaczony zapachem.

- Przepraszam uratowaliśmy Speedzika z przemytu z tatą jak był kocięciem sam wykarmiłem go z butelki i ogrzewałem ciepłotą własnego ciała, żeby przeżył i traktuje mnie jak swoją ,Mamę! Ma całe piętro wieżowca imitujące dżungle pracujemy nad przyuczeniem go do roli zwierzęcia asystującego herosom robi się zaborczy jak nie mam dla niego czasu prawda skarbię ? - Speedy znów parsknął, gdyż jego kocia duma została najwyraźniej urażona.

Aiden tymczasem spoglądał na Dianę z wyrazem absolutnego obrzydzenia:
- Czy mogłaby się Pani stosownie ubrać! Nie zachęci mnie Pani do diabelskiego grzechu swą wszchrztną kobiecością wolę chłopców- Stwierdził, za co został zdzielony w tył głowy przez siostrę i spierunowany wzrokiem przez starszego brata
- Adi na wszystkie świętości! Dobra jesteś gejem! Wszyscy kochamy cię i wspieramy, kochaj, kogo chcesz! Twoja orientacja seksualna nie daję ci karnetu na bycie pieprzonym mizygonem! Nie rób mi siary!
- Może zacznijmy od tego, żebyś przestał przeklinać bracie mój ? Brak dorosłych w okolicy nie oznacza, że możesz wyrażać, że uszy mi więdną, a ręce świerzbią, żeby wypucować ci język szarym mydłem - Odpalił młodszy w odpowiedzi, jednocześnie rozmasowując guza, który nabiła mu siostra.

Ed wzniósł oczy do nieba - Na wszystkie wody i akweny! A tato martwi się o moją socjalizację! Mimo że chodzisz do szkoły, to trzeba cię posłać na jakieś szkolenie z poprawności politycznej albo coooś- Niebiesko włosy wydawał się, tak załamany, że aż wielkie kocisko tryknęło go pyskiem na pocieszenie.
- Wypraszam sobie! To ty i Alex ciągle robicie rodzinie jakieś skandale! Ja wiem, co mogę powiedzieć prywatnie, a jak mam się zachowywać publicznie powinni eś brać ze mnie przykład- Odpysknął młodszy tonem urażonej dumy.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 14-11-2022 o 18:08.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem