Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2022, 13:46   #61
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Eleril zaczerwieniła się.
- To było jak służyłam w książęcej straży, to była tam taka jedna, Risien. I ona mówiła, że mnie lubi i że chce zemną trenować. I wiesz, była dla mnie miła i nawet pozwoliła się raz pocałować. Tylko była leniwa i w ogóle i uznała, że lepiej przespać się z naszą dowódczynią i powiedziała mi, że wstydzi się siebie, że zadawała się z takim stworem jak ja. Potem gdy były razem w łaźni to ktoś, nikt nie wie kto, wrzucił tak granat dymny i wybiegły ze środka nago. Wywalono je ze służby potem. Tak to byłam zakochana w księciu. Ja, ja lubię damy i gentelmenów w potrzebie. – rzekła fechmistrzyni
- A ja lubię albo silnych chłopów, albo słodkie dziewczyny – wtrąciła Karendis – Gdy byłam w niewoli, to była tam taka półelfka, z którą uciekłyśmy.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem