Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2007, 21:04   #117
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Mervil przywitał każdego z towarzyszy lekkim ukłonem.
- Na pewno nie zabiję tej kobiety nic o niej nie wiedząc. Ale i tak najbardziej interesuje mnie sprawa z wieśniakami. Chętnie pomogę. - rzekł elf do Jerggena- Nie odbieraj tego jako cynizm mojej strony, ja też muszę z czegoś żyć, to moja praca. Jak będzie dokładnie wysokość nagrody? I o co dokładnie chodzi z tymi wieśniakami, co mamy zrobić?
- Mam nadzieję, że wam też pasuje ta robota - Mervil zwrócił się do reszty najemników.
- Wspomniałeś o klejnocie. Wiesz coś na jego temat? Poszukiwałem go...
- Co z moimi towarzyszami? -
zapytał elf po chwili milczenia - Proszę cię, spróbuj ich znaleźć. Jeżeli nie żyją chciałbym ich przynajmniej godnie pochować.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"

Ostatnio edytowane przez TwoHandedSword : 22-09-2007 o 22:51.
TwoHandedSword jest offline