Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2007, 22:23   #118
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
Elf rozejrzał się dokładnie po jaskini. Hmm. Usiadł obok ogniska, nawet nie spojrzał się na swoich towarzyszy.
-Osobiście jestem za tym, aby zbadać te jaskinie. Kobiety nie zamierzam zabijać, życie to życie, żadne nie jest gorsze od drugiego. Chyba, że podacie mi poważny powód. Co do wieśniaków, to ja nie mam zamiaru zajmować się tymi pchłami. Nie kiedy się poważniejsze sprawy na głowie. Ktoś inny może to zrobić. Zbadanie sieci jaskiń to według mnie najbardziej odpowiedzialna robota. Mimo, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła to wiedza może być pożyteczna.

Spojrzał się nieprzyjemnie na DarkReva.
-Czemu pytasz się ciągle o zdanie Zygfryada? Jesteście jak Flip i Flap? Czy może to Ty jesteś jak rzep przyklejony do jego ogona?- Różdżke jak zwykle trzymał w ręce. Nie warto było do niego zaczynać. Tylko uprzyjemniło by mu to dzień.
 
Lukadepailuka jest offline