Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2007, 22:41   #110
Mael
 
Reputacja: 1 Mael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znany
-…Chciała bym Cię teraz przytulić...- szepnęła Adrila spoglądając niepewnie na barda. W jej głosie dało się wyczuć napięcie i strach; strach przed odrzuceniem, które Półelf dopiero teraz zdołał w pełni pojąć. Słowa kobiety spadły na Peredhila jak grom z jasnego nieba. Nie spodziewał się tego. W odpowiedzi wstał i podszedł do towarzyszki. Chwycił ją za dłonie i przyciągnął do siebie. Na swojej masywnej klatce piersiowej czuł jej piersi falujące razem z oddechem. W uszach słyszał buzującą krew. Rękę chciał przesunąć wzdłuż zagłębienia pośrodku jej pleców, lecz rozmyślił się delikatnie począł głaskać ją po głowie. Delikatnie odchylił jej głowę. Jego rozgrzane wargi zbliżyły się do jej ust. Rozchylił je powoli, wsuwając powoli język. Czas stanął dla Półelfa, kiedy trwał tak półprzytomny w pocałunku...


 
__________________
Wyjechałem na dłużej! Nie mam dojścia do kompa! Help!
MG niech poprowadzą lub uśmiercą moją postać wg. uznania! Graczy przepraszam i proszę o wyrozumiałość!
Mael jest offline