Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2022, 11:12   #44
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Nam się zrobiła dyskusja o broni S'Ulki. Jednym z powodów dla których mam tę broń jest start bez Hexa (czyli brak kolizji z BA). W ogóle chcę się pobawić tą wizją Hexblade. Nie mam żadnych boomongbladów, czy innych Eldrich Blastów

Mam za to profki w Arcane i History z Intem na 8 :P i widzę spore pole do roleplayu moją S'Ulką.

Edit:
A tam wyżej jak zwykle zgadzam się z Alex. Matematycznie GWF ma bardzo mało sensu z wielkim mieczem, a z tym to już chyba w ogóle, skoro mamy 50% szans na to, że nowy rzut będzie mieć taką wartość jak przerzucany wynik.

A GWM feat wymaga właściwości Heavy.

Problem z kasą rozwiązuje Pact of Blade (trzeciopoziomowy u warlocka), gdzie dostajesz broń od patrona. Co w połączeniu z inwokacją Impoved Pact of Blade daje naprawdę dobry bonus na 3 poziom (broń staje się Arcane Focusem + dostaje umagicznienie +1)

Aaa jeszcze jedno: można walczyć dwoma broniami na bazie Charyzmy. Dla Hexblade z automatu Pact Blade dostaje atak z charyzmy, a nie tracimy możliwości z Hex Warrior, żeby dotknąć broń na koniec Long Resta i nadać jej cechę Hex Weapon (atak z charyzmy). Przy czym masz rację z całą resztą (ASI itp).
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 20-11-2022 o 11:23.
Mi Raaz jest offline