Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2022, 11:37   #6
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Moje przemyśleń.
Nie jestem wielkim zwolennikiem trudnych walk, ale tu się na nie w miarę przygotowałem. Generalnie oprócz problemów z cr jest jeszcze sprawa „Walk tylko dla PD”, za mojej obecności była to walka z pająkami, którą uratowała Lavenna. Do tego warto dodać, że w PBF dużo trudniej rozkimniać taktykę. Trochę dlatego unikam prowadzenia oryginalnych kampani na forum.

O fabule wiele nie mogę powiedzieć, nielicząc tego, że Vos mnie irytuje w fajny sposób.

Lavenna i Katarina mocno ocieplają tą drużynę. Relacje Joreska i Lavenny są zabawne. Na razie Khair mi się myli z Joreskiem. Trochę słabo znam Wuga.

Sidonius właściwie pierw powstał jako npc do sesji starfindera, którego postanowiłem tu użyć. To raczej Moriarty niż Holmes.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem