Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2022, 15:25   #279
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Dean również podrapał się po głowie:
- Hy…. Po tym co powiedziałem przed chwilą, to chyba udam, że tego nie słyszałem? Tego o Aidenie i tyłku Mephista? Ale mnie to nieszczególnie obraża, czy co. Co do…
-Nie widać ci cycków!-
zapewniła gorliwie Joan. Tak gorliwie, że wypadła spod objęcia niebieskowłosego.
- Może zależy od perspektywy… I kwestia czy pod “świecenie” idzie też widok biustonosza? I ten… uznał, że lepiej odwrócić wzrok od obecnej perspektywy jaką miał przed sobą. Nadmiernym gapieniem tylko pogorszy sprawę.
- My jesteśmy z rodziny bardzo, bardzo PRO! Z obu stron i zanim bycie tolerancyjnym zrobiło się trendy! Pradziadek przygarnął swojego mechanika po tym jak tamtego ojciec wywalił za wyjście z szafy. A nasz prawie- ojciec chrzestny Kyle ma brać ślub z jego narzeczonym jak tylko wrócą z podróży po Japonii.
-”Prawie” bo nasi agnostyczni rodzice uznali, że sami sobie…
-Tata został bratem krwi wujka Kyle’a, bo przyjął spoko i platonicznie na klatę, że wujek Kyle jest gejem. Trzy dni myślał jak powiedzieć, że platonicznie, ale i tak!
-Wujek Kyle mógł od razu powiedzieć, że to było bez “Jestem gejem i cię kocham”…
-Nas rodzice wychowywali, że nie mamy nic do LGBT. To już tradycja!
-Mhm… -
brunet uznał, że nie przegada siostry, a i że tym bardziej w imię “Na złość Aidanowi” nie powie, że Joan- przyszła randka Eddiego się kocha w dziewczynie . - Eddie ta randka ze spotkaniem Burnsa to dopiero w niedzielę, wiesz?

When I was young
Joan “Człowiek przy Komputerze” Murphy nie zamierzała przestać mówić:
- Co innego bycie dupkiem tego nas tolerować nie uczyli! I “ciężkie dojrzewanie”? Śmiechu warte - żebyście widzieli Deana w tym wieku! Tata mówił, że “Pierwsza faza dojrzewania to jak musieć się pozbierać po zderzeniu z hormonalną ciężarówką”. Chociaż za pierwszym razem myślałam, że chodzi o dojrzewanie u kobiet, bo wiadomo, że ma być krwawo.

Kiedy Dean miał 12 lat myślałam, że mojego staro- malutkiego brata podmienili na humorzastego goblina, co to na wszystko warczy. Chociaż podszczypywanie o pierwszych miłościach i gadanie jak masz się czuć na pewno nie pomaga... Fakt, że wtedy Dean też był z ponad pół głowy niższy od dziewczyny w której się bujał, ale brzmienie... Jezu… Aggretsuko w obu tonacjach- na zmianę przechodził z bardzo cienko w bardzo nisko. No tak uciążliwej mutacji głosu to chyba ze świecą było szukać! No masakra- nie wiedziałam czy się wygłupiał, czy się zlitować -dać mu tabliczkę i kredę do pisania aż mu ta mutacja przejdzie.No wujkowie nas uczyli jak brzmieć jak demon, lubił się wcześniej zgrywać, a tutaj wychodzi, że przez jakiś czas można nie panować nad własnym głosem.

Brzmiał śmiesznie, nieważne co mówił, a że ciągle rzucał coś w stylu “Czy wy możecie być raz normalni?!”, “Żenada, wszędzie żenada” czy najbardziej górnolotne “Nie będę żyć za ciebie, jasne?!”. Ale nawet jak się ustabilizowało głosowo to i się wtedy liczyli się tylko kumple i żeby nie wypaść na dzieciucha, nie-cool czy nie wiem co akurat mu wtedy przeszkadzało.
-Prze…
-Chociaż rodzice i tak się nie dowiedzieli o wszystkich wybrykach... Przynajmniej o bullyingu to nie słyszałam, ale wredny dla rodziny to był! No ale Tata wrócił akurat z trasy, a dojrzewania nie uznał za dostateczne usprawiedliwienie do bycia dupkiem. No awantur tamtej zimy było tyle, że cud, że nasze drzwi wejściowe przetrwały do kolejnej trasy!
-Ja naprawdę przepraszam… -
Dean miał naprawdę chęć zdzielić po łbie swoje 13- letnie Ja. Z naprawdę wielu powodów i naprawdę mocno miał ochotę przywalić. Siostra jednak poklepała go po ramieniu.
-No przechodziłeś to gorzej niż niektóre kobiety napięcie przedmiesiączkowa. A nikt poza Tatą nie dał mi szczegółów…
-Szczegółów?!
-No przynajmniej na tyle, żebym zrozumiała czemu się z rana barykadujesz się w łazience. W sumie to nawet kijowsze niż miesiączki- te to przynajmniej powinny być na parę dni raz na miesiąc, a potem jest spokój. Nie że nie wiadomo którego ranka ma się namiot, albo nie. I mamy wspólny pokój, a ja miałam wtedy 9 lat. Tyle Tata mi wyjaśnił.

Nie wiem co ci tata nagadał, może poszło o całokształt, ale przynajmniej się w końcu w miarę ogarnąłeś jak wrócił na trasę.

Jak dla mnie to szykujcie się że z Aidenem będzie nawet gorzej. Kochajcie i wspierajcie go, ale bynajmniej nie przestawać mu wypominać jeśli przekroczy granicę i zachowa się jak dupek, bo jeszcze nie daj Boże pomyśli, że ma rację. Przy odrobinie szczęścia za jakiś czas będzie jak ten tu i się będzie skręcał ze wstydu na myśl co wtedy wyrabiał jako 12- latek. -
poklepała brata po ramieniu kiedy zakrywał swoją czerwoną twarz dłońmi.

- A Aiden to po prostu snob. Staro-malutki to jest Dean: nie rozumie połowy social media, lepiej zna dinozaurów rocka od współczesnych, a i ogląda Ophrę.
-Czego chcesz od Ophry?! Jest kulturalna, jej program miło się ogląda, a jej biografia jest bardzo inspirująca.
-No sami widzicie. A co do kowala. -
odpaliła odpowiednią stronę - “Novicki Mechanics”- Dziadek Samuel jest kowalem artystycznym. Na zamówienie naprawiają różne rzeczy, ale też robią biżuterię. Co tam chcecie- naszyjniki, kolczyki, łańcuchy.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem