Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2022, 15:22   #536
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cath zajęła miejsce przy stole, po prawej stronie Juliett. Nic w tym dziwnego, wszak z jednej strony chciała na tą chwilę zostać jej prawą ręką, a z drugiej wolała, aby słońce świeciło w jej plecy a nie w twarz, mogła wtedy o nim zapomnieć.
- Z jednej strony czuję się nieswojo, w obliczu tak dużych iluzji, z drugiej strony one często bywają naprawdę skuteczne - powiedziała, a po chwili przerwy podjęła nowy temat.

- Antygen Antygenem, ale obawiam się, że mamy jeszcze jeden problem, kto wie czy nie gorszy, Mitra chce powrócić i ta myśl cholernie mi się nie podoba -poczuła uścisk w gardle i odruchowo przełknęła głośno ślinę. - Aby zapobiec jego powrotowi, należy zebrać artefakty a następnie je zniszczyć. Arwyn jest w posiadaniu jednego z nich i dała mi słowo honoru, że się go pozbędzie, gdy tylko zostaną odwołane krwawe łowy. Proponuję więc by zaprosić ją do rozmowy, tak aby miała szanse dotrzymać danego mi słowa. Starożytna najlepiej okaże swoją lojalność Camarilli, stając naprzeciw planom Mitry, wtedy będzie musiała obawiać się jego powrotu, tak jak i my. - Spojrzała przelotnie na swojego towarzysza. - A kiedy to się już stanie będziemy pewni, że mamy po swojej stronie kogoś kto poprowadzi wojnę z Antygenem a jednocześnie nie wbije nam noża w plecy.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 21-11-2022 o 18:26.
Wisienki jest offline